Profile

vassanta: (Taro_0)

vassanta's Journal

Free Account

Created on 2011-12-28 21:50:14 (#1313359), last updated 2013-01-03 (250 weeks ago)

2,571 comments received, 3 comments posted

1,190 Journal Entries, 101 Tags, 0 Memories, 6 Icons

View extended profile

Name:vassanta
Birthdate:Dec 7
Location:Ukraine
Дні нарождення друзів

Консоль

Слів "хохол, хохляцький, хохляндія" не терплю, сприймаю їх як тяжку образу і можу забанити нафіг. Також я не дозволю в моєму журналі принижувати мою країну і мій народ.
Я - українка!

З приводу мовних і національних питань я можу довго і з задоволенням спілкуватись, але в коректній формі, з аргументами, цитатами та посиланнями на першоджерела. Будь які інші форми спілкування - не до мене і не в моєму журналі.

До християнства ставлюсь погано, але не виявляю свого ставлення, доки мене черговий раз не почнуть "навертати". Тож краще не починайте.

Будь яку критику мене особисто, моїх вчинків і моїх помилок у текстах сприймаю лише від близьких друзів і лише у формі аргументів.

І ще, я не хочу бачити матюків у моему журналі. Друзів дуже прошу утриматись. Непрошених гостей буду банити. Я попередила.

Interests (52):

"гендзі моногатарі", "записки у изголовья", crosstitch, агностицизм, аніме, атеїзм, байки, басьо, бліч, бонсай, боярка, буддизм, бусон, вишивка хрестиком, всесвітня культура, всесвітня істория, географія, дзен, казки, кельти, кімоно, кіно, легенди, література, манга, мандри, музика, першоджерела, предания, сатанізм, сей сьонагон, танка, українська вишивка, українська культура, українська мова, українська історія, український одяг, українські свята, укійо-е, фантастика, фентезі, фрезії, хайку, хакама, хейан, шінто, язичництво, японський одяг, японські свята, японія, індуїзм, іхара сайкаку
People [View Entries]

Open Mutual Access (2):

Open Also Gives Access To (106):

Open Also Has Access From (3):

Open Mutual Subscriptions (2):

Open Other Subscriptions (8):

Open Other Subscribers (6):

Communities [View entries]
Feeds [View Entries]
To link to this user, copy this code:
On Dreamwidth:
Elsewhere: